![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/sadyk_0.jpg)
Індивідуальний підхід до виховання та розвитку дитини.
З нами – правильний старт!
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/star_0.png)
Формування здорової тілесної та душевної основи для розкриття індивідуальності дитини
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/infrastructure_3.png)
Сучасна будівля у
санаторно-курортній зоні
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/graduation_1.png)
Індивідуальний підхід до
виховання та розвитку дитини
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/chef_2.png)
Здорове та збалансоване
харчування для усіх вихованців
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/security_3.png)
На території садочку діє
комплексна система охорони
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/ic_1.png)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/ic_0.png)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/ic.png)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/preschool_teacher2.jpg)
Маленька дитина народжується з бажанням вивчити навколишній світ, дослідити й пізнати його, осягнути та оволодіти ним. Це все відбувається в індивідуальному ритмі та в певний час. Дитина сприймає та формує для себе світ та своє оточення, беручи приклад з дорослих. Вирішальним є те, як дитині цей світ показують. Чи є у світі дорослих конкретні приклади? Які можливості включає в себе навколишній світ дитини? Як вона може, досліджуючи, пізнати світ, «підключити» себе до нього. Наша головна мета - розвиток та підтримка особистості дитини з почуттям відповідальності.
Команда нашого садка чекає на Вас!
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/cb_template_4_1.jpg)
Якщо ви бажаєте дізнатися про наш садочок більше або записатися на співбесіду -
залиште будь ласка заявку на сайті.