Владіков Михайло Олександрович

Генеральний директор

Закінчив Національну академію ОУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Більше десяти років працюю у даній освітній установі. Основний напрямок моєї діяльності – якісна організація та забезпечення навчально-виховного процесу нашого закладу.

Пріоритетним є співробітництво – єдність учнів, вчителів, батьків і партнерів. Невпинно працюю над створенням команди професіоналів своєї справи, педагогів, які реалізовуватимуть одну з головних ідей навчального закладу – навчання тому, що потрібно для вирішення життєвих проблем.

Переконаний у тому, що учитель і учень ростуть разом, тому завжди підтримую та заохочую педагогів у питаннях самоосвіти та саморозвитку.

Постійно вивчаю передові навчальні методики розвинутих країн світу: Фінляндії, Німеччини, Данії, Швеції, Англії, Швейцарії, Норвегії, Австрії. Цікавлюся інформаційними технологіями. Знаходжусь у постійному пошуку нового.

Погоджуюсь з К.Д. Ушинським – «Учень – це  не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити». Адже мотивація учня до навчання – це пріоритет навчальної діяльності сучасної школи.  

Сертифікати