Владіков Михайло Олександрович

Генеральний директор

Закінчив Національну академію ОУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Більше шести років працюю у даній освітній установі. Основний напрямок моєї діяльності – якісна організація та забезпечення навчально-виховного процесу нашого комплексу. Пріоритетним є співробітництво – єдність учнів, вчителів, батьків і партнерів. Невпинно працюю над створенням команди професіоналів своєї справи, педагогів, які реалізовуватимуть одну з головних ідей комплексу – навчання тому, що потрібно для вирішення життєвих проблем.

Переконаний у тому, що учитель і учень ростуть разом, тому завжди підтримую та заохочую педагогів у питаннях самоосвіти та саморозвитку.

Постійно вивчаю передові навчальні методики розвинутих країн Європи: Фінляндії, Німеччини, Данії, Швеції; Англії; Швейцарії, Норвегії, Австрії. Цікавлюся інформаційними технологіями. Знаходжусь у постійному пошуку нового.

Погоджуюсь з К.Д. Ушинським – «Учень – це  не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити». Адже мотивація учня до навчання – це пріоритет навчальної діяльності сучасної школи.  

Сертифікати