Міжнародний ліцей «Михаїл»
Ліцей повного дня - працюємо з 8.30 до 19.00
Дистанційне навчання 1 - 12 класи
Соціальні мережі

1-4 класи

5-9 класи

10-12 класи

як проходить навчання
в ліцеї михаїл
Суспільство. Середовище

Створюємо сприятливе та мотивуюче до навчання середовище, в якому учні вчаться сміливо та відкрито мислити, не боятися допускати помилки, шукати шляхи їх вирішення.

Навчальна програма

Ми даємо учням можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Володіння двома іноземними мовами – це норма для європейських країн. Тому в нашому навчальному закладі вивчаються англійська та німецька поглиблено з 1 класу. Ми ретельно обираємо кращі навчальні європейські програми з англійської та німецької мови. 

Для реалізації пізнавальної і творчої активності учнів на уроках  ми застосовуємо широкий спектр сучасних педагогічних технологій, які спрямовані на підвищення якості освіти і дозволяють ефективно використати час: ігрове навчання; інформаційно-комунікаційне навчання; інтерактивну освіту; навчання в співпраці; проблемне навчання; перевернуте навчання; проектне навчання; моделі групових творчих справ; модульно-блокове навчання; кейс-методи тощо.

Розвиток творчого потенціалу педагогів

Кожен учитель має можливість творчо вибудовувати освітній процес, виходячи з індивідуальної педагогічної ситуації класу, учнів, а також своїх можливостей і досвіду. Створення умов для реалізації і розвитку творчого потенціалу кожного учителя - наше пріоритетне завдання.

Залучення батьків

Ми бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Нам важлива їхня підтримка та поради. Разом ми зробимо більше для успіху наших дітей!

Наша
команда
Новини
Міжнародного ліцею «Михаїл»

Якщо Ви бажаєте дізнатися про наш ліцей більше, або завітати до нас,
заповніть, будь ласка, заявку.

Ми прагнемо виховувати всебічно розвинених, високоморальних людей, які реагують на складні завдання з оптимізмом і шукають нестандартні підходи, впевнені в собі, приймають самостійно рішення та готові застосувати отримані знання на практиці в складних і непередбачуваних ситуаціях.