21.06.2023Зоряний випуск у садочку
Сьогодні у "Джерельця" був хвилюючий день... Ми довго очікували, готувалися, старалися - і, здається, у нас все вдалося!
Наші діти - назавжди малюки, але сьогодні - вже такі дорослі, дипломовані випускники садочку!
  
Пишаємося ними! Кожен з них - унікальна особистість, найкращі втілення своїх батьків та наших сподівань, і ми їх дуже любимо!
Батьки стали їхніми першими вчителями, віддали їм всю свою любов і терпіння, віру в них і гордість за них! Честю для вихователів було допомогати їм рости, вчитися й розвиватися!
 
Дякуємо за плідну співпрацю , за чудових діток та емпатуємо їх щирому хвилюванню, зі сльозами зворушення на очах, зі щемом у душі та посмішкою на обличчі...
Ще раз вітаємо випускників та випускниць з усіма перемогами й подоланими випробуваннями на стежці навчання в садочку! Вони вже навчилися ставити питання і шукати відповіді, цікавитися світом довкола себе, засвоїли багато цінних уроків.
Наступний етап - школа, де на дітей чекають нові захоплюючі пригоди та виклики, нові вчителі та друзі!
 
Восени ми передамо наших дітей нашим чудовим чуйним вчителям, які стануть їх надійними наставниками на майбутні роки, сьогодні ж ми ще не прощаємося - попереду ще стільки літніх справ та забав!