28.09.2021WOW-новина! Найочікуваніша подія 2021 року: "BIG GAME повертається!"

Цього року на учнів 1-4 класів Міжнародного ліцею "Михаїл" чекає неймовірна гра: "BIG GAME 2. Around the World". З нею діти будуть подорожувати по різних країнах світу, дізнаються про їх географічне розташування, історичні пам'ятки, населення, культуру і традиції.

 

Та це ще не все! Крім соціокультурної інформації, у грі закладено мотиваційну складову та  мідпредметні зв'язки з повною інтеграцію навчальних дисциплін. Математика, основи підприємництва та бізнесу, українська, англійська, німецька мови, літературне читання, - завдання з цих предметів ховаються під кожною "особливістю" у будь-якій країні.

Але ціль гри - це не просто виконання завдань. За кожне виконане завдання учень отримує наліпки, на яких зазначена кількість балів. Більше завдань - більше балів! Коли час на перебування в одній країні закінчується, тоді учень отримує "візу" на перехід в наступну. "Віза" дає право на монетизацію зароблених балів - обмін їх на власну шкільну валюту "талантики". За ці гроші можна придбати спеціальну продукцію - олівці, ручки, блокноти, чашки, футболки, кепки з логотипом школи. Але можна також поставити "талантики" в "банк" на депозит за певних умов.

Як розпоряджатися грошима вирішують лише учні! Та знаю точно, що всі хочуть якнайшвидше накопичити на омріяну покупку...

З нетерпінням чекаємо на момент, коли будуть промовлені слова: "Гра почалася!"

.