![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/styles/style364x224/public/movnyy_tabir_2.jpg?itok=_VwyTpPV)
23.06.2023Summer Language Camp Live!!!
Отже,амігос,знайомтесь,це- Іспанія.
Сьогодні в таборі ми вчились радіти чужим успіхам, перемозі товариша,толерантності і доброзичливості,- саме такі риси притаманні іспанцям (за версією популярного сервісу Booking.com- Іспанія увійшла в десятку країн з найбільш доброзичливими місцевими жителями). Це дуже важко зробити під час гри, коли кожен хоче виграти, але нам вдалось!
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_001.jpg)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_005.jpg)
Ми звертались один до одного, як прийнято в Іспанії між друзями і коханими : “mi corazоn“,що перекладається як „ mein Herz “ - моє серце та “mi vida”,що означає “mein Leben "-моє життя.
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_002.jpg)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_003.jpg)
А ще ми вивчили скоромовку- In Spanien sprechen Spanier Spanisch!
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_004.jpg)
![](https://europeschool.com.ua/sites/default/files/spain_006.jpg)
Ну і звичайно: Gloria a Ucrania!-Gloria a los héroes!