Наші цінності
Місія

Розвиток особистості​

Розвиток особистості – основне покликання школи:

- допомога пізнати себе і виявити свої сильні сторони;

- формування гармонійної та успішної особистості шляхом розкриття її природних здібностей і талантів, розвитку внутрішнього потенціалу та життєвих компетентностей.

Вчитися і вчитися

Ми даємо учням можливість розвивати знання, здібності та навички, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Соціальна взаємодія

Віримо, що різні люди можуть об'єднуватися та працювати для досягнення спільної мети. Вміння знаходити однодумців та об’єднуватися з ними – це основа спільної діяльності, партнерства і, звичайно, дружби.

Здоровий спосіб життя

Збереження фізичного і психічного здоров'я молодого покоління — одне з найважливіших завдань нашого суспільства і насамперед системи освіти.

Ми прагнемо:

- підтримати фізичне і психічне здоров'я наших учнів;

- забезпечити: здоровий спосіб життя, здорове харчування, відпочинок, заняття спортом, позитивне мислення, хороший настрій тощо.

Толерантність

Підтримуємо європейські цінності, прагнемо навчити наших дітей жити серед інших людей та інших ідей. Наше завдання: допомогти дітям знайти гармонію у різноманітті, розвинути розуміння та повагу до інших культур, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності.

Комунікація

Усі учні, вчителі, батьки несуть відповідальність за свою роль у шкільному житті. Для цього потрібно чіткі структури і прозорі дії. Ми розробляємо потік комунікації так, щоб уся необхідна інформація була усім доступна.

ПРОГРАМА

Наша програма є унікальною і поєднує сучасні українські національні стандарти з провідними європейськими програмами, авторськими програмами.

НАШІ
ЛІЦЕНЗІЇ