Литвин Лілія Володимирівна

Заступник генерального директора НВК

з питань розвитку,

кандидат педагогічних наук

Освіта:

  • Вища економічна. Здобула кваліфікацію: менеджер зовнішньо-економічної діяльності. Досвід роботи в паливно-енергетичному секторі.
  • Вища педагогічна. Здобула кваліфікацію: вчитель початкових класів, викладач педагогіки.

Продовження розвитку в науковій сфері:

Захистила кандидатську дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук (2011р.). (Dr. PhD, підтвердила наукове звання у Німеччині).

Завершує роботу над докторською дисертацією за темою: «Професійна підготовка майбутніх вихователів дошкільних закладів у федеральних землях Німеччини» (із спеціальності: 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти).

Протягом 4 років, у Німеччині, вивчала європейський досвід дошкільної та шкільної освіті. У зв’язку із потужними освітніми реформами, які розпочалися у 2012 році, мала можливість вивчати і сучасні освітні тенденції, навчальні плани, базові програми у цих сферах.

Володіє змістом навчально-виховних програм дошкільної педагогіки: Німеччини; Фінляндії; Данії, Швеції; Англії; Норвегії, Австрії. 

Середня школа: вивчала програми різних типів шкіл у Німеччині, Швейцарії (білінгвальні школи), Британії, Фінляндії.

Співпрацювала з німецькими установами: Universität Kassel, Alanus Hochschule Bonn, Rudolf Steiner Institut Kassel.

Володіє двома іноземними мовами: німецька, англійська.

Працює в даній освітній установі з моменту заснування (з 2003 р.).

Постійно вчиться новому. Розвивається у сфері інформаційних технологій. Не уявляє свій день без ковтка нової інформації із сфери професійної діяльності.

Любить дітей понад усе!

Сертифікати