Харчування

Меню

К концепції якості наших страв ми підійшли з особливою ретельністю та душею. Принципово вона націлена на здорове та збалансоване харчування для усіх вихованців, а тому маємо наступне:

Розроблено смачне меню з урахуванням вікових особливостей вихованців. Ми пропонуємо 4-х разове харчування (сніданок гарячий (8.30), ланч (10.30), комплексний обід (12.30-13.30), полуденок (15.30-16.30).

Ми ретельно обираємо своїх постачальників продуктів, та щодня слідкуємо за якістю продуктів, які отримуємо.

М’ясні страви готуються з охолодженого м’яса індика, курки, та телятини.   Рибні страви готуються виключно з філе морських риб.

Пекарня щодня забезпечує комплекс хлібобулочними (бездріжджовий хліб: кукурудзяний, пшеничний, гречаний, ячмінний, тощо) виробами, та кондитерськими виробами.

Щорічно ми заморожуємо понад 2000 тони свіжих ягід та овочей, що дозволяє використовувати регіональні продукти протягом осінньо-зимового періоду.

Вся їжа готується на фільтрованій воді.

Готові розробити та забезпечити індивідуальне меню, згідно з  особливими потребами конкретної дитини.

Кухарі

Наші два шеф-кухаря спеціалізуються на дитячому на підлітковому харчуванні. Допомагають їм ще команда з 5-ти кухонних робітників.

Оснащення

Кухня комплексу, обладнана сучасним професійним обладнанням: пароконвектоматами, пекарськими печами, холодильними камерами, кухонними приладами та ін. від європейських виробників: Modular, Polair, Robot Coupe,Кenwood, та ін.