Європейська школа «Михаїл»

Школа повного дня - працюємо з 8.30 до 19.00

молодша школа

1-4 класи

СЕРЕДНЯ ШКОЛА

5-9 класи

Старша школа

10-12 класи

Владіков Михайло Олександрович

Генеральний директор НВК

    Ласкаво просимо  до нашого Навчально-виховного комплексу «Європейська школа «Михаїл» І-ІІІ ступенів, ясла-дитячий садок.

    Ми розуміємо, що дати дитині найкращі можливості для розвитку – одна із найцінніших речей, які можуть зробити для неї батьки. 

    Ми пропонуємо повний освітній цикл: ясла - дитячий садок - школа. Між рівнями навчання існує логічний зв'язок і гнучкий перехід, що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання та навички, отримані на попередньому рівні.

     Педагогічна Команда складається з 65 професіоналів та ентузіастів, справжніх майстрів своєї справи.

    У нашому закладі панує позитивна та сімейна атмосфера, кожна дитина може отримати всебічну підтримку, необхідну для розкриття її потенціалу та талантів, досягнення успіху у сучасному світі.

    Тому ми запрошуємо Вас відвідати наш заклад, щоб у повній мірі зрозуміти, що здатний Вам запропонувати наш навчально-виховний комплекс.

До зустрічі!

як проходить навчання
в школі михаїл
Суспільство. Середовище

Створюємо сприятливе та мотивуюче до навчання середовище, в якому учні вчаться сміливо та відкрито мислити, не боятися допускати помилки, шукати шляхи їх вирішення.

Навчальна програма

Ми даємо учням можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Володіння двома іноземними мовами – це норма для європейських країн. Тому в нашому навчальному закладі вивчаються англійська та німецька поглиблено з 1 класу. Ми ретельно обираємо кращі навчальні європейські програми з англійської та німецької мови. 

Для реалізації пізнавальної і творчої активності учнів на уроках  ми застосовуємо широкий спектр сучасних педагогічних технологій, які спрямовані на підвищення якості освіти і дозволяють ефективно використати час: ігрове навчання; інформаційно-комунікаційне навчання; інтерактивну освіту; навчання в співпраці; проблемне навчання; перевернуте навчання; проектне навчання; моделі групових творчих справ; модульно-блокове навчання; кейс-методи тощо.

Розвиток творчого потенціалу педагогів

Кожен учитель має можливість творчо вибудовувати освітній процес, виходячи з індивідуальної педагогічної ситуації класу, учнів, а також своїх можливостей і досвіду. Створення умов для реалізації і розвитку творчого потенціалу кожного учителя - наше пріоритетне завдання.

Залучення батьків

Ми бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Нам важлива їхня підтримка та поради. Разом ми зробимо більше для успіху наших дітей!

Наша
команда

Заступник генерального директора НВК

з питань розвитку,

кандидат педагогічних наук

Заступник директора з

навчально-виховної роботи середньої, старшої школи,

вчитель історії, кандидат історичних наук

Класний керівник,

вчитель 4 -А класу

Новини
школи «Михаїл»
Сьогодні кожна дитина молодшої групи спробувала себе в ролі справжнього шефкухаря. Приготували дуже смачне печиво своїми вмілими ручками. А чи любите...[ читать далее ]
Спортивно, енергійно та весело проводимо кожен день літа![ читать далее ]

Якщо Ви бажаєте дізнатися про нашу школу більше, або завітати до нас,
заповніть будь ласка заявку.

Ми прагнемо виховувати всебічно розвинених, високоморальних людей, які реагують на складні завдання з оптимізмом і шукають нестандартні підходи, впевнені в собі, приймають самостійно рішення та готові застосувати отримані знання на практиці в складних і непередбачуваних ситуаціях.