Європейська школа «Михаїл»

Школа повного дня - працюємо з 8.30 до 19.00

молодша школа

1-4 класи

СЕРЕДНЯ ШКОЛА

5-9 класи

Старша школа

10-12 класи

Владіков Михайло Олександрович

Генеральний директор НВК

    Ласкаво просимо  до нашого Навчально-виховного комплексу «Європейська школа «Михаїл» І-ІІІ ступенів, ясла-дитячий садок.

    Ми розуміємо, що дати дитині найкращі можливості для розвитку – одна із найцінніших речей, які можуть зробити для неї батьки. 

    Ми пропонуємо повний освітній цикл: ясла - дитячий садок - школа. Між рівнями навчання існує логічний зв'язок і гнучкий перехід, що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання та навички, отримані на попередньому рівні.

     Педагогічна Команда складається з 65 професіоналів та ентузіастів, справжніх майстрів своєї справи.

    У нашому закладі панує позитивна та сімейна атмосфера, кожна дитина може отримати всебічну підтримку, необхідну для розкриття її потенціалу та талантів, досягнення успіху у сучасному світі.

    Тому ми запрошуємо Вас відвідати наш заклад, щоб у повній мірі зрозуміти, що здатний Вам запропонувати наш навчально-виховний комплекс.

До зустрічі!

як проходить навчання
в школі михаїл
Суспільство. Середовище

Створюємо сприятливе та мотивуюче до навчання середовище, в якому учні вчаться сміливо та відкрито мислити, не боятися допускати помилки, шукати шляхи їх вирішення.

Навчальна програма

Ми даємо учням можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Володіння двома іноземними мовами – це норма для європейських країн. Тому в нашому навчальному закладі вивчаються англійська та німецька поглиблено з 1 класу. Ми ретельно обираємо кращі навчальні європейські програми з англійської та німецької мови. 

Для реалізації пізнавальної і творчої активності учнів на уроках  ми застосовуємо широкий спектр сучасних педагогічних технологій, які спрямовані на підвищення якості освіти і дозволяють ефективно використати час: ігрове навчання; інформаційно-комунікаційне навчання; інтерактивну освіту; навчання в співпраці; проблемне навчання; перевернуте навчання; проектне навчання; моделі групових творчих справ; модульно-блокове навчання; кейс-методи тощо.

Розвиток творчого потенціалу педагогів

Кожен учитель має можливість творчо вибудовувати освітній процес, виходячи з індивідуальної педагогічної ситуації класу, учнів, а також своїх можливостей і досвіду. Створення умов для реалізації і розвитку творчого потенціалу кожного учителя - наше пріоритетне завдання.

Залучення батьків

Ми бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Нам важлива їхня підтримка та поради. Разом ми зробимо більше для успіху наших дітей!

Наша
команда

Заступник генерального директора НВК

з питань розвитку,

кандидат педагогічних наук

Заступник директора з

навчально-виховної роботи середньої, старшої школи,

вчитель історії, кандидат історичних наук

Новини
школи «Михаїл»

Якщо Ви бажаєте дізнатися про нашу школу більше, або завітати до нас,
заповніть, будь ласка, заявку.

Ми прагнемо виховувати всебічно розвинених, високоморальних людей, які реагують на складні завдання з оптимізмом і шукають нестандартні підходи, впевнені в собі, приймають самостійно рішення та готові застосувати отримані знання на практиці в складних і непередбачуваних ситуаціях.