31.01.2020The beauty of the world lies in the diversity of its people

Зустрічайте гостей із далекої Індонезії! Каліста, Афла та Ітан прибули до нас минулого тижня і зараз успішно проводять час із вихованцями нашого комплексу: разом грають, відвідують позакласні заняття, спілкуються та обмінюються знаннями!

Маємо прекрасну новину: Каліста, Ітан та Афла братимуть активну участь у Місяці англійської мови, який вже не за горами: із 3 по 28 лютого наші учні зануряться у ще більш яскраву атмосферу вивчення англійської мови за допомогою різних видів діяльності!

Наш навчально-виховний комплекс продовжує розвивати міжкультурну комунікацію. 

Саме тому вчора у стінах нашої школи сталася неймовірна подія, під час якої Каліста, Афла та Ітан познайомили наших учнів із цікавими фактами про культуру, освіту, кухню, свята, релігію своєї рідної країни. Наші гості розповіли про культурні цінності у яскравій презентації, наголошуючи на найбільш цікавих моментах: мусульманських звичаях; одязі (який, до речі, нагадує наші вишиванки); обов‘язковому носінні форми у школах; особливій кулінарії.

Безперечно, наші вихованці не пасли задніх: учні других, третіх та четвертих класів відгукнулися на заклик і також продемонстрували свою любов до рідної країни, повідомивши нашим гостям багато цікавого про символи України, одяг, свята, підготували номери у вишиванках та навіть розповіли про традиції нашої школи! Наші гості були розчулені подарунками: листівками та хлібом з сіллю!

Неможливо було не помітити вільну та дружню атмосферу! Приємно було спостерігати, з якою цікавістю і іноземні гості, і учні слухали розповіді один одного! 

Ми відкриті до світу, ми радо вчимо мови та активно знайомимося з іншими культурами! Наші вихованці з легкістю спілкуються, неймовірно щиро сприймають та розуміють іноземців, так, наче й не існує цієї відстані у тисячі кілометрів!