Про комплекс

Ми досвідчені та продовжуємо вчитися новому щодня

Навчально-виховний комплекс «Європейська школа «Михаїл» І-ІІІ ступеня, ясла-садок є приватним освітнім закладом, який понад 17 років працює в освітньому просторі.

Комплекс засновано у 2003 році (м.Київ)групою батьків та вихователів, які мріяли надати дітям альтернативну освіту європейського рівня (Ліцензія Серія АВ № 581944, видана ГУОН Київської обласної державної адміністрації, 2012 році).

 

 

Ми постійно ростемо і розвиваємося!

Пропонуємо повний освітній цикл: ясла-дитячий садок-школа. Між рівнями навчання існує логічний зв'язок і гнучкий перехід (без стресу), що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання та навички, отримані на попередньому рівні.

У 2020 н.р. навчання проходять 260 вихованців.

Педагогічна команда школи – це 76 професіоналів та ентузіастів, справжніх знавців своєї справи.

У навчальному закладі панує позитивна та сімейна атмосфера. Кожна дитина має змогу отримати всебічну підтримку, яка необхідна для розкриття її потенціалу, талантів, досягнення успіху у сучасному світі.

Унікальні програми

Наші навчально-виховні програми поєднують сучасні українські національні стандарти з провідними європейськими та авторськими програмами.

У школі реалізується модель поглибленого вивчення англійської та німецької мови, комп'ютерних технологій, основ підприємництва та бізнесу.

Учні випускних класів отримують документи державного зразка: 9 клас – свідоцтво про базову загальну середню освіту, 11 клас – атестат про повну загальну середню освіту.