Європейська школа «Михаїл»

Школа повного дня - працюємо з 8.30 до 19.00

молодша школа

1-4 класи

СЕРЕДНЯ ШКОЛА

5-9 класи

Старша школа

10-12 класи

Владіков Михайло Олександрович

Генеральний директор НВК

    Ласкаво просимо  до нашого Навчально-виховного комплексу «Європейська школа «Михаїл» І-ІІІ ступенів, ясла-дитячий садок.

    Ми розуміємо, що дати дитині найкращі можливості для розвитку – одна із найцінніших речей, які можуть зробити для неї батьки. 

    Ми пропонуємо повний освітній цикл: ясла - дитячий садок - школа. Між рівнями навчання існує логічний зв'язок і гнучкий перехід, що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання та навички, отримані на попередньому рівні.

     Педагогічна Команда складається з 65 професіоналів та ентузіастів, справжніх майстрів своєї справи.

    У нашому закладі панує позитивна та сімейна атмосфера, кожна дитина може отримати всебічну підтримку, необхідну для розкриття її потенціалу та талантів, досягнення успіху у сучасному світі.

    Тому ми запрошуємо Вас відвідати наш заклад, щоб у повній мірі зрозуміти, що здатний Вам запропонувати наш навчально-виховний комплекс.

До зустрічі!

як проходить навчання
в школі михаїл
Суспільство. Середовище

Створюємо сприятливе та мотивуюче до навчання середовище, в якому учні вчаться сміливо та відкрито мислити, не боятися допускати помилки, шукати шляхи їх вирішення.

Навчальна програма

Ми даємо учням можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Поглиблене вивчення англійської мови. Вільне володіння іноземною мовою – компетенція  №1 у світі.  Володіння двома іноземними мовами – це норма для європейських країн. Тому ми ретельно обираємо кращі навчальні європейські програми з англійської та німецької мови.  Так, англійська мова поглиблено вивчається з 1 класу, з третього року навчання запроваджено вивчення другої іноземної мови – німецької.

Для реалізації пізнавальної і творчої активності учнів на уроках  ми застосовуємо широкий спектр сучасних педагогічних технологій, які спрямовані на підвищення якості освіти і дозволяють ефективно використати час: ігрове навчання; інформаційно-комунікаційне навчання; інтерактивну освіту; навчання в співпраці; проблемне навчання; перевернуте навчання; проектне навчання; моделі групових творчих справ; модульно-блокове навчання; кейс-методи тощо.

Розвиток творчого потенціалу педагогів

Кожен учитель має можливість творчо вибудовувати освітній процес, виходячи з індивідуальної педагогічної ситуації класу, учнів, а також своїх можливостей і досвіду. Створення умов для реалізації і розвитку творчого потенціалу кожного учителя - наше пріоритетне завдання.

Залучення батьків

Ми бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Нам важлива їхня підтримка та поради. Разом ми зробимо більше для успіху наших дітей!

Наша
команда
Новини
школи «Михаїл»
Заняття з ІТ - технологій у шкільному таборі: програмуємо, навчаємось та активно відпочиваємо. Scratch, мабуть, найпопулярніша мова візуального...[ читать далее ]
Завжди приємно, мати хороший результат роботи. Нещодавно отримали фідбек від Federico Mezzero, про зустріч з нашими учнями (відбулася у травні). Ми...[ читать далее ]
Camp fashion week Фотозвіт показу найстильніших луків, на думку наших вихованців. Діти власноруч виготовляли костюми, сукні, різноманітні аксесуари із...[ читать далее ]

Якщо Ви бажаєте дізнатися про нашу школу більше, або завітати до нас,
заповніть будь ласка заявку.

Ми прагнемо виховувати всебічно розвинених, високоморальних людей, які реагують на складні завдання з оптимізмом і шукають нестандартні підходи, впевнені в собі, приймають самостійно рішення та готові застосувати отримані знання на практиці в складних і непередбачуваних ситуаціях.

Наша
адреса
Київська область
Києво-Святошинський район
с. Чайки
вул. Лобановського 8
(7 км від м. Житомирська)